ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «БМК «АТЛАНТ-БУД» – одна з найкращих будівельних компаній України, яка за роки свого функціонування досягла неймовірних висот та заслужила величезну кількість хороших і схвальних відгуків як від клієнтів, так і від професіоналів зі сфери будівництва.

Стартувавши, ТОВ «БМК «АТЛАНТ-БУД», зуміла не лише зайняти свою нішу на ринку будівництва житла, а й впевнено вийти на перші позиції. Компанія обрала для себе стратегію якості, запропонувала квартири кращого типу – з європейськими нововведеннями, енергозберігаючими технологіями та під’їздами нового зразка.

Сьогодні ТОВ «БМК «АТЛАНТ-БУД» – гідний конкурент будь-якій будівельній компанії нашої країни, просувається на вершину всеукраїнського ринку будівництва.

Чому обирають саме нас

Якість

Для будівництва житлових комплексів застосовується виключно якісне та сучасне обладнання, що протестоване світовими експертами з будівельної галузі.

Універсальність

Ми пропонуємо житло для людей різного соціального статусу та матеріального положення.

Зручність

Для того, щоб мешканцям міст було комфортно проживати в новій оселі, мало її збудувати – потрібно створити максимально зручні умови для проживання та функціонування. Саме тому будівельна компанія ТОВ «БМК «АТЛАНТ-БУД» ставить перед собою завдання зводити не тільки окремі будинки, а цілі житлові комплекси з розвинутою інфраструктурою.

Професіоналізм

Ми зібрали команду з найкращих кваліфікованих спеціалістів в галузі будівництва. Це команда однодумців з великим досвідом роботи, які розуміють, що вони працюють у надзвичайно відповідальній сфері і від їх щоденної роботи залежить життя багатьох людей та їх щасливе майбутнє.

Послуги

Будівництво

Будівництво повного циклу

Генпідряд

Виконуємо функції Генерального підряда

Підряд

Здійснюємо комплекс робіт по будівництву