Будівництво

БУДІВНИЦТВО

Компанія здійснює повний спектр будівельних послуг, використовує виключно новітні технології та сучасне обладнання. Починаючи з першого будівельного об’єкту, ми запровадили новинки на ринку будівництва.

ТОВ «БМК «АТЛАНТ-БУД» проти банального вирішення будівничих питань – ми взяли орієнтацію на будівництво житлових комплексів з розвиненою інфраструктурою для максимально комфорту й затишку мешканців. Те, про що колись можна було тільки мріяти, сьогодні пропонує кожен житловий комплекс компанії. Піднявши стандарти будівництва компанії на новий рівень, ми показали, яким може бути сучасне житло, і мешканці наших будинків від цього лише у виграші.

Щороку компанія розвивається та процвітає. В експлуатацію здано велику кількість квартир, а нові проекти набирають все більших обертів та стають ще більш масштабними. За всі роки існування компанія неодноразово вдавалась до інноваційних архітектурних чи інженерних рішень. Загальне бачення будівельних об’єктів, що реалізує компанія – оригінальність та відповідність до сучасних світових трендів.

Послуги

Генпідряд

Виконуємо функції Генерального підряда

Підряд

Здійснюємо комплекс робіт по будівництву

Повернутися до головної

ТОВ «БМК «АТЛАНТ-БУД»